درباره ما

تامین بازار

با گسترش فناوری و تکنولوژی متقابلا نیاز های زندگی نیز بیشتر می شود . در دنیای امروز که همه کشور ها در حال توسعه و پیشرفت می باشند نیاز های زندگی مردم نیز متفاوت می گردد . در این حال ، وقت و زمان برای همه بسیار اهمیت دارد و مردم می کوشند تا از زمان خود بهترین استفاده را کنند . در این میان زمان زیادی صرف خرید مایحتاج اولیه زندگی می شود . با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دستگاه ها و ابزار های ارتباطی نوین ، کسب و کار و مشاغل جدید به وجود آمده است . این تحولات اینترنت را به بستری برای کسب و کار های مختلف تبدیل کرده است . این روز ها کلماتی مانند ؛ خرید آنلاین ، خرید اینترنتی ، فروشگاه آنلاین ، فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه دیجیتالی و از این قبیل عبارات زیاد به گوش می رسد مفهوم همه این کلمات یکی است .

از این رو و برهمین اساس شرکت یکتا انتخاب ساختار (سهامی خاص) اقدام به ایجاد یک بستر امن و مناسب در جهت تهیه وتوزیع کالاهای مورد نیاز اقشار مختلف مردم از طربق سایت تامین بازار نموده است. تامین بازار یک سامانه خرید کالا به صورت عمده می باشد که تمام سعی خویش را می نماید که مناسبترین کیفیت کالا به همراه مناسب ترین قیمت را به فروشندگان خرد ارائه نماید و امیدوارانه در این مسیر نسبت به ارائه خدمات به کلیه مردم این مرز وبوم قدم بر‌می دارد. باشد که این خدمت صادقانه باری هرچند اندک را از دوش هم میهنانمان بردارد.

تامین بازار

از مزایای خرید اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. صرفه جویی در وقت ؛ کاربر می تواند با چند کلیک خرید های متفاوتی انجام بدهد و کالای مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرد .در مقابل در خرید سنتی باید ساعت ها وقت گذاشت تا آنچه می خواهیم بدست آوریم.
  2. صرفه جویی در هزینه ؛ وقتی به صورت اینترنتی خرید می کنیم هزینه رفت و آمد عملا حذف می شود . همچنین معمولا اجناسی که به صورت اینترنتی عرضه می شوند با قیمت کمتری هستند و در بسیاری از مواقع با تخفیف فروخته می شوند .
  3. امکان مقایسه ؛ در فروشگاه های آنلاین می توانید محصولات مشابه را با یکدیگر مقایسه کنید در صورتی که در خرید سنتی امکان دارد برای مقایسه لازم باشد به چند فروشگاه و مغازه مراجعه نمایید .
  4. تنوع محصولات ؛ یکی از عواملی که باعث شده خرید اینترنتی نزد مردم محبوب باشد ، تنوع محصولات است . معمولا در فروشگاه های دیجیتالی از هر محصول چند نوع در ابعاد و رنگ های متفاوت وجود دارد و کاربر می تواند با قدرت انتخاب بیشتری خرید نماید .
  5. یافتن راحت محصولات ؛ در بسیاری از مواقع برای ما پیش آمده که به دنبال کالایی خاص بوده ایم و در مغازه و فروشگاه های سطح شهر آن را نیافته ایم یا بعد از مدت زیادی جستن آن را پیدا کردیم در صورتی که می توان نام آن کالا را در گوگل مورد جست و جو قرار داد و تمامی فروشگاه های آنلاین عرضه کننده آن کالا را یافت.