سیاست حریم خصوصی

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان سایت تامین بازار محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و همچنین مطالبی است که با ما به اشتراک می‌گذارند. باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ادامه سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران این سایت را ملاحظه خواهیدکرد.

اطلاعاتی که از شما دریافت می‌کنیم ؟

تامین بازار با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است؛ برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد . این اطلاعات می‌تواند شامل اطلاعات هویتی ( نام و نام خانوادگی و شماره ملی )،  آدرس، ایمیل و شماره تلفن باشد . این اطلاعات نزد تامین بازار محفوظ بوده و بدون وجود مجوزهای قانونی، هیچ شخص، سازمان یا ارگانی حق دسترسی به این اطلاعات را نخواهند داشت. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تامین بازار تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهدکرد.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کند، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و حق هر گونه ادعا علیه تامین بازار را از خود سلب می‌کند.

اطلاعات حساب بانکی شما به هیچ وجه درخواست و ذخیره نمی‌گردد. 

تمامی عملیات پرداخت و تراکنش‌ها توسط درگاه‌های بانکی صورت می‌پذیرد و اصالت درگاه‌های بانکی و حفاظت از اطلاعات شما از جانب بانک‌ها تضمین می‌گردد.

کوکی ها

کوکی (Cookie) عبارت است از؛ یک فایل متنی بسیار کم حجم که از سمت وب سایت ها ارسال و در مرورگر رایانه یا گوشی ذخیره می شود، تا در بازدید بعدی، از اطلاعات ذخیره شده در آن استفاده گردد. کوکی ها مواردی مثل اطلاعات ورود، شخصی سازی ها و … را ذخیره می کنند. احتمالا برای شما هم پیش آمده، برای بار اول که وارد سایتی می شوید، نیاز به وارد کردن اطلاعات کاربری دارید. اما برای دفعات بعدی اطلاعات به صورت خودکار وارد شده و سایت برایتان بارگذاری می شود. این کار توسط کوکی ها انجام شده است. به طور کلی کوکی ها برای تسهیل در روند بارگذاری سایت برای کاربرانش کاربرد دارند. وقتی یک وب سایت رفتار و سلیقه کاربرانش را بداند، بهتر می تواند خدمات رسانی کند. از این رو کوکی ها با اهمیت هستند و اکثر سایت ها از آنها استفاده می کنند.

در صورت ثبت نظرتان در وب‌سایت ما ، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. این مساله برای راحتی شماست . هنگامی که بخواهید دوباره یک نظر در سایت ما بگذارید دیگر نیازی نیست اطلاعات لازم را دوباره وارد کنید . این کوکی‌ها مدت یک سال اعتبار خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند، تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته شود از بین می‌رود.

این کوکی‌ها ، هنگام ورود به سیستم نیز تنظیم می‌شوند تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال اعتبار دارند.. اگر شما گزینه “مرا به یاد داشته باش” را انتخاب کنید ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهندشد.